אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

תעודת SSL - אבטחת מידע בין הלקוח לאתר


מה זה SSL?

SSL, או Secure Socket Layer, הינו פרוטוקול תקשורת אשר הפך לתקן המקובל להעברת מידע מאובטח ברשת האינטרנט. הפרוטוקול SSL מאפשר לדפדפן האינטרנט של המשתמש לתקשר עם אתרים (בעיקר בעלי אופי מסחרי) בצורה מוצפנת ומאובטחת. ערוץ התקשורת הזה מאפשר למשתמש להעביר לאתר מידע רגיש כמו שמו המלא, פרטי כרטיס האשראי שלו, תעודת הזהות וכו', כך שאחרים לא יוכלו "להאזין" או "לשדוד" את הפרטים הללו.

הפרוטוקול SSL מבוסס בעיקרו על שיטת מפתח א-סימטרי המכי שני מפתחות, בצורה כזו שההודעה המוצפנת תוכל להפענח על ידי השני, וליהפך בלבד. לשני מפתות אלו יש שמות: מפתח ציבורי - מפתח פרטי. בכדי שמשתמש יוכל ליצור חיבור SSL עם שרת אינטרנט, הוא צריך מפתח ציבורי ופרטי, וכן מספר זיהוי דיגיטלי מרשות הסמכה כלשהי.

מפתח הצפנה תעודת SSL מספק את שלושת הפתרונות הבאים:

  1. אימות ווידוא שהשרת שאליו מחובר הגולש הינו אכן השרת הנכון והמאובטח. לחיצה על סמל המנעול בדפדפן מפרטת לגולש עבור מי הונפקה תעודת ה-SSL.
  2. יצירת ערוץ תקשורת מאובטח ע"י הצפנת המידע המועבר בין דפדפן האינטרנט של המשתמש לבין שרת האתר. הדבר די דומה למסמך המוגן בסיסמה. רק מי שיש בידו את הסיסמה יוכל לקרוא את תוכן המסמך.
  3. וידוא שהמידע אשר נשלח מהמחשב האישי של המשתמש יגיע בשלמותו, ללא שיבושים וללא טעויות אל האתר. במידה והשרת מוצא כי קיימת טעות כלשהי במידע אשר הגיע אליו, הוא ידרוש שידור חוזר באופן אוטומטי מהדפדפן שלך. בצורה זו מתאפשרת העברת מידע באופן מאובטח וללא שותפים לא רצויים.

לקבלת מידע נוסף אודות קבלת תעודת SSL במחירים אטרקטיביים ושימוש במפתח הפצנה צור קשר באמצעות טופס הפניה או צלצל: 073-222-4444כל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440