אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

סליקת כרטיסי אשראי


אתרי מסחר


מערכת סליקה TRANZILATM פותחה והושקה על ידי חברת InterSpace בשנת 2000, בעקבות דרישות השוק לפתרון סליקת כרטיסי אשראי זמין ואיכותי. פתרון שצריך לספק שירות ליזמים רבים אשר הבינו את הפוטנציאל האדיר הקיים בעולם מכירות האון ליין, יחד עם שימור ופיתוח מכירות האוף ליין תוך ניצול היתרון שנובע ממיידיות החיוב והקטנת הסיכון הנובע מהונאות שונות. מערכת סליקה מספקת פתרון ייחודי, בהשקעה נמוכה, בעלת אמינות ושרידות גבוהה, תוך שימוש במינימום כוח אדם וכמובן שתספק כלי ניהול ובקרה מתקדם לצוות הניהול בכל רמות הארגון.

שרתי הסליקה של TRANZILA מאובטחים ברמות הגבוהות ביותר המקובלות בעולם ומאוכסנים בחוות שרתים של חברת אינטרספייס המספקת מטריה מקיפה החל מאנשי IT מהשורה הראשונה וכלה בגנרטור גיבוי וכדומה.

בפיתוח מערכת סליקה TRANZILA ניתנה תשומת לב רבה לנושא האבטחה ותשתיות, כאשר התממשקות למערכת נעשית באופן מוצפן בלבד, בפרוטוקול SSL. בנוסף, TRANZILA מוודאת כי הבקשה הגיעה אך ורק מאתר המסחר של הלקוח.

הגישה למערכת סליקה TRANZILA מוגנת ב-3 רמות:
1. תקשורת מוצפנת -SSL
1. Router Firewall
2. Server Firewall
3. שרת סליקה עצמו אינו מחובר ישירות לאינטרנט.

פתרון האבטחה של טרנזילה נבדק באופן רציף ויומי ע"י גוף שלישי בלתי תלוי - McAfee Secure, המאושר ע"י כל חברות האשראי הבינלאומיות לספק תו תקן אבטחה הנקרא PCI.

כמו כן, לקוחות סליקה TRANZILA נהנים ממטריית שירותים מגוונת וייחודית, אשר מספקת קבוצת InterSpace ומשפרת את מכלול סליקת כרטיסי אשראי והביטחון אשר מקבל כל סוחר, הבוחר להשתמש בשירותי החברה. יעידו מכל כל אלפי הלקוחות המרוצים הנהנים ממערכת יציבה ואמינה מזה כמעט 10 שנים.

ממשקי ניהול סליקה מתקדמים
TRANZILATM סליקה משלבת מערכת Back office לסוחרים, מערכת דוחות המרכזת את כל עסקאות האון ליין והאוף ליין ומאפשרת שליטה ובקרה בזמן אמת וכן פירוט היסטורי של כל העסקאות, אפשרויות חיפוש וחיתוך ואפילו ניתוח סטטיסטי וגרפים של הפעילות. מערכת הסליקה נגישה באופן מאובטח דרך האינטרנט ומייעלת בחברה את השליטה והבקרה העסקית ומאפשרות פלטפורמה אינטגרטיבית בין חלקי הארגון השונים. לדוגמא: מנהל המכירות יוכל ליהנות מדו"ח מכירות יומי, אנשי החשבונות ישתמשו בכלי לצורך הוצאת דוחו"ת והתאמות בעוד אנשי הרכש יעדכנו את המלאים. המערכת תומכת באפשרות אינטגרציה עם מערכות אחרות על ידי אפשרויות יבוא נתונים. בנוסף תוכנות חיצוניות יכולות להתממשק ולתשאל את ה-Back Office לפי הצורך.


לחצו כאן לקבלת מידע נוסף אודות סליקה


למידע אודות מסוף אשראי



או מלאו טופס צור קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם האפשרי או צרו קשר טלפוני: 073-222-4444


כל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440