אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

עסקה בטוחה - 3D Secure

כניסת סטנדרט עולמי חדש מאפשר זיהוי ואימות הלקוח האלקטרוני בזמן אמת.

יותר בטחון, יותר עסקות
מספר עסקות המסחר האלקטרוני בכרטיס אשראי ממשיך לגדול בקצב מהיר. במקביל לצמיחת המסחר האלקטרוני, עלה מספרם של מקרי ההתחזות וההונאה ברשת. גולשים רבים חוששים לעשות "עסקים אלקטרוניים" כיוון שחוששים ליפול קורבן ולחשוף את פרטי כרטיסי אשראי שבבעלותם למתחזים. סוחרים רבים חוששים לסחור דרך האינטרנט כיוון שחוששים ליפול קורבן לנוכלים המשתמשים בפרטי כרטיסים אשר אינם שיכים אליהם. מכאן שעיקר הבעייתיות קשורה לשאלת הזהות והאימות.

ויזה העולמית מנהיגה תקן חדש לאבטחה / אימות באינטרנט הנקרא Verified by Visa. מערכת עסקה מזוהה נבנתה על מנת לספק מענה הן לגולשים והן לסוחרים הנרתעים מהאפשרות ליפול קורבן למזימת מירמה אלקטרונית. מחזיקי כרטיס Visa המשתמשים בכרטיס האשראי שלהם בחנות און ליין התומכת בעסקה מזוהה יכולים לאחר תהליך רישום קצר באתר חברת האשראי שלהם להשתמש בכרטיס באבטחה מקסימלית.

דע עם מי יש לך עסק
עבור הסוחרים- מערכת עסקה מזוהה מאמתת את זהות המשתמש בכרטיס האשראי. בעל הכרטיס נדרש לאמת את זהותו במהלך תהליך הקניה באתר המסחר על ידי הקלדת סיסמא. סיסמא זו נבדקת מול שרתי חברות האשראי, ולאחר הזהוי, עסקת הגולש מופנית להמשך תהליך העיסקה באופן הרגיל. הטכנולוגיה מאחורי המערכת מושתתת על טכנולוגית 3D Secure. המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית. הטכנולוגיה תוכננה בקפידה וקיבלה את אישורה של ויזה העולמית על מנת לאפשר התממשקות קלה וידידותית לסוחר, ושימוש קל ומהיר על ידי הקונה.

יתרונות לסוחרים
סוחרים אלקטרוניים שיאמצו את שיטת עסקה מזוהה יכולים לצפות לשיפור הרווח התפעולי. במקרים מסוימים, עסקות מסחר אלקטרוני באתרי סוחר אלה יובטחו על ידי חברת האשראי גם באם העסקה הוגדרה כעסקה במסמך חסר.

יתרונות נוספים:
 •  נכונות גבוהה של לקוחות לבצע עסקות אלקטרוניות עקב שיפור מערכת האבטחה
 •  צמצום מספר העסקאות המוכחשות
 •  צמצום אובדן סחורה בעסקות מירמה
 •  אין צורך להתעסק בבירורים ובויכוחים על עסקאות מוכחשות
 •  מניעת נזקים תדמיתיים עקיפים כתוצאה מאירועי תרמית והכחשות
 •  חותמת האבטחה באתר המסחר האלקטרוני


 • שילוב המערכת
  ניתן לשלב את המערכת באתרי המסחר באחת מהאופנים הבאים:
  1. מערכת תוכנה ייעודית להתקנה בשרתי המסחר
  2. התממשקות לעסקה מזוהה במודל של שירות
  3. התממשקות לעסקה מזוהה בשילוב מערכת הסליקה המובילה TRANZILA

  אבטחה
  במערכת הושקעו משאבים רבים ותשומת לב לנושא אבטחת המידע. התהליך כולו מאובטח ומגובה בסטנדרטים נוקשים שהוכתבו על ידי חברות האשראי. בפועל, שימוש במערכת מוסיף אבטחה תלת מימדית- ומוסיפה הן לקונה, הן לסוחר והן לחברות האשראי, רובד נוסף של אבטחת מידע. רמת האבטחה הגבוהה מאפשרת לחברת ויזה העולמית לגבות את העסקה ולהעלותה מרמה של "עיסקה בחסר" לרמה של "עיסקה בטוחה", כך שסוחרים שיצטרפו לשירות יזכו לגיבוי מלא של עיסקאותיהם.


  מידע נוסף ניתן למצוא באתרי הבית של: ויזה Cal, לאומי קארד, SecureV ישראכארט.

  לחצו כאן לקבלת מידע נוסף


  כל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440