אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

שרתים יעודיים - Dedicated Servers


כאשר תשתית האון ליין הינה המפתח להצלחה העסקית שלך, אתה זקוק לעוצמה, אמינות וביטחון מהגוף שנותן לך את שירותי האירוח. פתרונות שרתים יעודיים שלנו, מותאמים לספק לך סביבת עבודה אופטימלית, אמינות וביצועים מעולים.

כאשר פעילות האון ליין שלך גדלה, תשתית השרתים יכולה לגדול באופן מושכל וללא הוצאות מיותרות. עם הגידול בנפח הפעילות בתנועה לשרתים, באפשרותך לשדרג את מרכיבי השרתים והמערכות בכדי לשפר ביצועים ושימושיות באופן מיידי וידידותי.

שרת יעודי מאפשר לך את הגמישות הנדרשת בכדי להתגבר על מכשולי אבטחה מוכבים ואת הפרטיות על מנת להשתלב בפעילות האינטרנט העכשווית. השרת מיועד אך ורק לך ונפרד משרתים של לקוחות אחרים. ניטור השרת מסביב לשעון מאפשר לך שקט נפשי וביטחון. באפשרותך לבחור בפלטפורמות שונות לצרכים שונים, ובינהם שרתי לינוקס, Windows server 2003 או שרתי Sun Solaris.

שרתים יעודיים הם הבחירה האידיאלית של כל ארגון שמעוניין בשרתים משלו באינטרנט, אולם מבין שניהול התשתית וניהול השרת אינה עניין של מה בכך. ברכישת שרת יעודי אצלנו, ההשקעות הראשוניות שלך בציוד ובכח אדם מקצועי הינן מינימליות. אתם מרוויחים את החסכון שבהשקעה בתשתיות, בכח אדם מקצועי ובניהול נכסי IT מתיישנים.

השרתים היעודיים שלנו כוללים תעבורת נתונים בפס רחב, ומנוטרים ונתמכים 24X7 על ידי הצוות הטכני בעל הידע הנרחב והמנוסה שלנו. בנוסף, תוכלו לנצל את פתרונות האירוח הגלובלים שלנו המבטיחים ביצועים מצויינים בכל העולם.

לפרטים נוספים אודות שרתים יעודיים


או מלאו טופס צור קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם האפשרי או צרו קשר טלפוני: 073-222-4444


כל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440