אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

אחסון אתרים

אחסון אתרים רג'יסטר מבית אינטרספייס, החברה המובילה בישראל בתחום אחסון אתרים.

אחסון אתרים בישראל


בעבר, לפני מספר שנים בודדות בלבד, הדילמה שניצבה אל מול גוף המחפש שירות אחסון אתרים היתה סבוכה במקצת. השאלה "היכן לאחסן אתרים, בארץ או בחו"ל?", לרוב היתה נענית - בחו"ל. על אף שלל היתרונות שיש לאחסון אתרים בישראל, בסופו של דבר הפרש המחירים היה גבוה במיוחד, והכיס אמר את שלו בצורה נחרצת. היום לעומת זאת, הפרש המחירים הצטמצם בצורה משמעותית וניתן להינות מהיתרונות הרבים של אחסון אתרים בישראל מבלי לחשוב פעמיים.

ההבדלים שיש למיקום של אחסון אתרים בישראל או בחו"ל, הם רבים וחשיבותם גבוהה במיוחד: בראש ובראשונה, איחסון בארץ משמע תמיכה בשפה העברית. אחסון אתרים בחו"ל מחייב שליטה בשפה האנגלית. גם אם יש שליטה בשפה האנגלית והיא גבוהה, אין כמו לקבל מענה תמיכה אישית מחברת אחסון אתרים המספקת תמיכה בשפת האם.

עוד בנוסף לקבלת שירות בשפה העברית, יתרון נוסף יש בנושא הזמינות. בעלי אתרים מנוסים ורבים יעידו כי התמיכה הטלפונית בחברות אחסון אתרים בחו"ל היא מהגרועות בעולם. בעוד שרמת הזמינות אמורה להיות קרובה ל-100%, בפועל, אפשר לחכות גם עד 40 דקות בשביל לקבל מענה מינימלי. הדבר משפיע במישרין על נפילות האתרים. חברות אחסון אתרים בישראל לעומת זאת, נותנות מענה הולם במהירות רבה יותר.

במידה וקהל היעד של האתר הוא קהל ישראלי, אחסון אתרים בישראל הוא יותר מעדיף. מלבד העובדה שמהירות העלאת האתר תהיה גבוהה יותר, יש גם בונוס שמן מבחינת קידום אתרים. עם השנים מנועי החיפוש, ובפרט גוגל, החזירו בתוצאות החיפוש תוצאות הרלוונטיות למיקום הנוכחי של המשתמש יחד עם המיקום של האתר; כך אם אתר מסויים מאוחסן בישראל, וקהל היעד שלו הוא ישראלי, גוגל יתן לאותו אתר יתרון, שכן הוא יותר רלוונטי מאשר אתר שקהל היעד שלו הוא בישראל אבל הוא ממוקם בארה"ב.

Register.co.il מבית Interspace מעניקה פתרונות רישום דומיין, אחסון אתרים, ושירותי אינטרנט מתקדמים מעל ל-13 שנים. חיבור ישיר לרשת האינטרנט העולמית, ללא תלות בספק חיצוני, זמינות גבוהה, VPS, שרתים איכותיים, מבחר פתרונות לכל אתר, בכל סדר גודל ובכל אזור בעולם.

הצטרפו גם אתם - אחסון אתרים המהיר ביותר בישראל !

קישוריות ישירה לשדרת האינטרנט הישראלית - IIX
אירוח האתר בחברה הוותיקה בתחום אחסון אתרים
חבילת אכסון בשרתי לינוקס או ווינדוס לפי בחירתכם

אחסון אתרים לינוקס
אחסון אתרים ווינדוס
אחסון אתרים SEO

עבור ל- אחסון אתרים בטוח ואיכותי


כל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440