אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

אחסון למקדמי אתרים - אחסון אתרים SEO


לכל דומיין באינטרנט יש כתובת IP, שהיא תבנית מספרית כלשהי המשמשת כסוג של תעודת זהות לשרתים ומחשבים ברשתות תקשורת. התבנית של כתובת IP מתוארת בצורה הזו: A.B.C.D
מחלקה A, מחלקה B, מחלקה C, ומחלקה D.
לדוגמה, בכתובת 80.244.168.70, המספר 80 הוא במחלקה A, המספר 244 במחלקה B, המספר 168 במחלקה C, והמספר 70 נמצא במחלקה D.

איך אחסון אתרים מתקשר לעולם קידום אתרים?

לעיתים קרובות, לארגונים גדולים עם פעילות נרחבת ברשת האינטרנט יש רשת של אתרי אינטרנט. אתר לכל מוצר, אתר לכל מותג, פורומים קשורים, בלוגים קשורים וכו'. באופן הגיוני, האתרים הללו יקשרו אחד לשני בצורה הדדית. הבעיה מתחילה שאותה רשת נמצאת על אותה מחלקה C בכתובות IP מכיוון שאז מנועי החיפוש מייחסים את אותם אתרי אינטרנט למשפחה אחת. בצורה הזו, כל רשת האתרים יכולה להיחלש בתוצאות החיפוש, לרדת במיקומים ואף להיעלם כליל.

דבר שכזה אינו זניח כלל. רשת של אתרים שכזו יכולה להיווצר למשל לאנשים העוסקים בקידום אתרים. לדוגמה למומחי SEO אשר בונים רשת של אתרי אינטרנט לעצמם או ללקוחתיהם. עוד הדבר יכול להיווצר במקרה לחלוטין – לעיתים יכול להיווצר קישור הדדי שנוצר מאתרי אינטרנט היושבים על אותה כתובת IP, עם אותו Class-C. סיכוי שכזה לא נמוך בארצנו הקטנטונת. על שרת שיתופי יכולים לשכון מאות ואף אלפי אתרים. קישור הדדי מ"אותה המשפחה" הוא קישור בעל ערך פחות על שום שאותם אתרי אינטרנט נמצאים פיזית באותו המקום – ועל כן הסבירות שיש להם אינטרס חזק וכביכול לא טבעי.

קישורים הדדיים המגיעים מכתובות IP עם מחלקה C שונה לעומת זאת, מעידים על כך שאותם אתרים אינם מאותה המשפחה, ושהם פיזית מרוחקים אחד מהשני ועל כן יש בבסיסם קשר הגיוני, רלוונטי וטבעי. מנועי החיפוש מעניקים לאותם קישורים ערך רב יותר כיוון שמעבר לכתוב ומעבר לכמות הקישורים, אותם אתרים לא באותה הרשת. ראוי להדגיש, לאלו השואלים לגבי מערכת ההפעלה, שחבילות האחסון באות הן בחבילות אחסון אתרים לינוקס והן בחבילות אחסון ווינדוס.

איך אחסון SEO מעניק פתרון לבעיה?

לרוב המוחלט של חברות אחסון אתרים בישראל יש מספר מוגבל של כתובות IP עם Class-C שונים. עד היום, הפתרון לאלו הדורשים אחסון אתרים בישראל היה להזמין כמה חבילות איחסון מכמה חברות איחסון אתרים שונות. הן כלכלית והן ניהולית הדבר מסורבל ולא משתלם.

אחסון אתרים SEO (או איחסון SEO), ובעברית אחסון למקדמי אתרים, זהו שירות חדש וחלוצי מקבוצת אינטרספייס המותאם לאלו העוסקים בשיווק, קידום אתרים וכדומה. שירות זה מעניק לעוסקים בתחום הקידום את היכולת לנהל מספר רב של אתרים על אותו שרת, עם עד 32 כתובות IP Class C שונות לכל דומיין; ובכך להעניק לקישורים של רשת האתרים ערך רב יותר עצם הפרדתם במיקום הפיזי שלהם.

למידע נוסף למקדמי אתרים: אחסון אתרים SEOכל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440