אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

דומיין בעברית


כבר עוד משנת 2001 ניתן היה לרכוש דומיין בעברית ובשפת נוספות. הבעיה שעיקבה את הפופולריות המתמשכת של קניית דומיינים בעברית היתה חוסר התמיכה של דפדפני האינטרנט "לעכל" את עצם השימוש בכתובות אינטרנט שאינן כתובות באנגלית. כיום, לאחר כמה שנים מהותיות ברשת האינטרנט, כל דפדפני האינטרנט בגרסאות החדשות יותר תומכים בשמות מתחם בשפות זרות, לרבות בעברית.

חברות וגופים רבים כבר מצאו את השימושיות שיש לדומיין בעברית, שצבר פופולריות רבה לצורכי קידום אתרים. בין החברות ניתן למצוא את רכבת ישראל: com.רכבת.www, איקאה: com.איקאה.www, בנק דיסקונט: com.דיסקונט.www, ועוד.

איך דומיין בעברית משפיע על קידום אתרים?

אם יש שני דברים שאחריו ירוצו מנועי החיפוש לעולם זה שימושיות, ורלוונטיות. מנועי החיפוש תמיד ינסו לקטלג ולנתח דף אינטרנט על מנת להבין מה התחום שבו הוא עוסק, ומי קהל היעד שלו. מן הסתם, לאנשים הדוברים עברית קל יותר לכתוב בעברית מאשר באנגלית – הרבה פחות שגיאות הקשורות לאיות. השימוש בשפת האם נוח ופשוט יותר.

דוגמה טובה לאתר שבו לדובר העברית הממוצע יהיה קשה לאיית באנגלית הוא האתר של בנק מרכנתיל. את הדומיין mercantile.co.il בקלות ניתן לאיית כ- marcantil.co.il, merkantil.co.il, וכו'.
הרלוונטיות שיש לדומיינים בעברית מורגשת כבר היום במנועי החיפוש, וככל שהשימוש בהם יהיה גבוה יותר, כך גם המיקומים של אותם דומיינים יעלו.

עוד בנוסף, יגידו מומחי קידום אתרים, באמצעות דומיין בעברית ניתן למקד את מנועי החיפוש על מילת מפתח מסויימת. על פי ניסויים שבוצעו בעבר, הוכח שהשימוש במילות מפתח בתוך הדומיין משפיעה בצורה קיצונית על הדירוגים של האתרים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש; כך טבעי יותר שאתר בעל דומיין בעברית com.שיפוץ-לבית.www יראה כיותר רלוונטי לאדם המחפש "שיפוץ לבית" מאשר אתר בעל הדומיין Shipootz-Labaiet.com.

על מנת לבצע קניית דומיין: רישום דומייןכל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440