אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

מפתח הצפנה תעודת SSL


מה זה SSL ?

SSL הוא הסטנדרט המקובל להעברת מידע מאובטח ומוצפן ברשת האינטרנט. פרוטוקול SSL (Secure Socket Layer) מאפשר לדפדפן של הגולש לתקשר עם אתר האינטרנט בצורה מוצפנת. באופן שקוף, מוקם ערוץ תקשורת מוצפן אשר יאפשר לגולש להעביר מידע רגיש, כגון מספר כרטיסי אשראי, בצורה מאובטחת.

פרוטוקול SSL מבוסס על שיטת מפתח א-סימטרי, המכיל 2 מפתחות, כך שהודעה המוצפנת ע"י אחד יכולה להיות מפוענחת רק ע"י השני ולהיפך. שיטה זאת נקראת: הצפנת מפתח ציבורי - מפתח פרטי. כדי שאתם תוכלו ליצור חיבור SSL עם שרת אינטרנט, אתם צריכים מפתח ציבורי ופרטי, וכן מס' זיהוי דיגיטלי מרשות הסמכה כלשהי.

מפתח הצפנה SSL מספק את שלושת הפתרונות הבאים:

1 - הצפנה עם SSL Certificate.

2 - ווידוא ואימות שהשרת אליו מחובר הגולש הינו אכן השרת הנכון - לחיצה על סמל המנעול בתחתית הדפדפן תפרט לגולש עבור מי הונפקה תעודת SSL (Certificate).

3 - יצירת ערוץ תקשורת מאובטח, על-ידי הצפנת כל המידע המועבר בין דפדפן האינטרנט של המשתמש לבין שרת האתר. הדבר דומה למסמך המוגן בסיסמא - רק מי שבידו הסיסמא יוכל לקרוא את תוכן המסמך.

4 - ווידוא כי המידע שנשלח ממחשבך האישי יגיע בשלמותו, ללא טעויות וללא שיבושים, אל האתר. במידה והשרת מוצא כי קיימת טעות כלשהיא במידע המשודר אליו הוא ידרוש שידור חוזר אוטומטית מהדפדפן שלך. כך מתאפשרת העברת מידע בצורה מאובטחת וללא "שותפים" לא רצויים.

כיצד ניתן לדעת אם האתר מאובטח ובאיזה שיטה ?

כאשר אתם נכנסים לדף התשלום של האתר, בדקו האם מופיעה https:// בשורת הכתובת והאם בתחתית הדף מופיע סמל מנעול נעול קטן. אם מופיע סמל זה, הדפדפן מזהה את האתר כמאובטח עם תעודת SSL (SSL Certificate). כדי לזהות את שיטת ההצפנה, מקמו את הסמן מעל המנעול. תופיע תווית קטנה, שבה כתוב סוג האבטחה.

הנפקת SSL לאתרים:

רגיסטר מנפיקה מפתחות SSL במבצע, לכל סוגי האתרים. החל ממפתח הצפנה לאתר הקטן במחיר ללא תחרות של 99 ש"ח או SSL לאתרי בנקים ומוסדות פיננסים, SSL EV במחיר ללא תחרות.
לקבלת מידע נוסף ליחצו: SSL


כל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440