אחסון אתרים רישום דומיין האיכותי בישראל
אחסון אתרים - רישום דומיין
זקוק לשרת LINUX או WINDOWS במיידי?

שרת וירטואלי - VPS

החל מ-119 ₪ בלבד

מחשוב ענן


כאשר תשתית האונליין הינה המפתח להצלחה העסקית שלך, אתה זקוק לעוצמה, אמינות, גמישות וביטחון מהגוף שנותן לך את שירותי האירוח. פתרונות מחשוב ענן שלנו, מותאמים לספק לך סביבת עבודה אופטימלית, אבטחה, אמינות וביצועים מעולים.

כאשר פעילות האונליין שלך גדלה, תשתית המחשוב יכולה לגדול באופן מושכל וללא הוצאות מיותרות. עם הגידול בנפח הפעילות בתנועה לשרתים, באפשרותך לשדרג את מרכיבי שירותי ענן בכדי לשפר ביצועים ושימושיות באופן מיידי וידידותי.

מחשוב ענן מאפשר לך את הגמישות הנדרשת בכדי להתגבר על מכשולי אבטחה מורכבים ואת הגמישות על מנת להשתלב בפעילות האינטרנט העכשווית. שרתי ענן מיועדים אך ורק לך ונפרד משרתים של לקוחות אחרים הן ברמת השרתים והן בהפרדה לרשת תקשורת פרטית משלך.

ניטור המערכת מסביב לשעון מאפשר לך שקט נפשי וביטחון. באפשרותך לבחור בסביבות שונות לצרכים שונים, ובינהם שרתי לינוקס או שרתי ווידוס.

מחשוב ענן היא הבחירה האידיאלית של כל ארגון שמעוניין בשרתים משלו באינטרנט, אולם מבין שניהול התשתית וניהול השרת אינה עניין של מה בכך. בהשכרת שירותי ענן אצלנו, ההשקעות הראשוניות שלך בציוד ובכח אדם מקצועי הינן מינימליות. אתם מרוויחים את החסכון שבהשקעה בתשתיות, באבטחה, ובכח אדם מקצועי ובניהול נכסי IT מתיישנים.

מחשוב ענן שלנו כוללים מערכות גיבוי כפולות, רשת תקשורת פרטית (VLAN), תעבורת נתונים בפס רחב, ומנוטרים ונתמכים 24X7 על ידי הצוות הטכני בעל הידע הנרחב והמנוסה שלנו. בנוסף, תוכלו לנצל את פתרונות מחשוב עננים הגלובלים שלנו המבטיחים ביצועים מצויינים בכל העולם.


מאמר המסביר: מה זה מחשוב עננים?


לפרטים נוספים אודות מחשוב ענן מלאו טופס צור קשר ואחד מנציגנו יצור עמך קשר בהקדם האפשרי
או צרו קשר טלפוני: 073-222-4444כל הזכויות שמורות © 1996-2013 רג'יסטר אחסון אתרים טל': 073-222-4444   פקס': 073-222-4440